Algemeen Telefoonnummer +31 (0)10 4945555


ONS TEAM

Cees Dubbelman Directeur
   
Patrick  Wijnstekers Bedrijfsmanager
Ruud Groeneveld Boekhouding
Sarah Dubbelman Bedrijfsmanager
   
Cors den Rooyen planning
Jeroen Versnel planning
Ronald Rietbroek planning
Ramon Schouten planning
Angelique Koole admin. planning

KOM MET ONS
IN CONTACT

+31 (0)10 4945550 E-mail:cees@vtod.nl
   
+31 (0)10 4945557 E-mail:patrick@vtod.nl
+31 (0)10 4945551 E-mail:ruud@vtod.nl
+31 (0)10 4945555 E-mail:sarah@vtod.nl
   
+31 (0)10 4945552/553 E-mail:cors@vtod.nl
+31 (0)10 4945554/561 E-mail:jeroen@vtod.nl
+31 (0)10 4945558/559 E-mail:ronald@vtod.nl
+31 (0)10 4945556/562 E-mail:ramon@vtod.nl
+31 (0)10 4945560 E-mail:angelique@vtod.nl

OPDRACHTEN / KOSTEN

Voor alle opdrachten: 20@vtod.nl en/of 40@vtod.nl

Voor alle kosten en offertes: Patrick@vtod.nl en/of Sarah@vtod.nl


Planning
MOBIEL Cors (20 Ft) 06-10952168
MOBIEL  Jeroen (40 Ft) 06-20955846
MOBIEL  Ronald  (40 Ft) 06-54268192
MOBIEL Ramon (20 Ft) 06-10008077
Overige vragen
MOBIEL   Sarah    06-18263783
MOBIEL   Patrick    06-12344098